Projektowanie i wydruk fototapet

Fotografia jest naszą pasją, specjalizujemy się w realizowaniu projektów fototapet z wybraną przez klienta fotografią.

Studio Artviva Design oferuje wysokiej jakości wydruk fototapet, na materiale latexowym , półmatowym, a także błyszczącym, na bazie powlekanego papieru lub płótna.Przygotowując dla Ciebie fototapetę korzystamy z profesjonalnego plotera Roland. Używamy tylko oryginalnych tuszów, nie korzystamy z zamienników.

Przekłada się to na najwyższą jakość i trwałość naszych produktów. Są one odporne na promieniowanie UV, a zmywalna powłoka pozwana na bezpieczne czyszczenie fototapety.szczególnie polecamy do biur urzędów , mieszkań małych i dużych, polecamy renowacje szaf "komandor" i nie tylko to tylko kilka przykładowych fotografii bardzo chętnie stworzymy wizualizacje wnętrz wyślij nam tylko fotografie Twojego pokoju lub biura ... .

Studio Artviva Design oferuje wysokiej jakości wydruk fototapet, na materiale latexowym , półmatowym, a także błyszczącym, na bazie powlekanego papieru lub płótna.Przygotowując dla Ciebie fototapetę korzystamy z profesjonalnego plotera Roland Używamy tylko oryginalnych mediów, nie korzystamy z zamienników.

Artviva zaprasza do współpracy biura architektoniczne oraz firmy świadczące usługi dekoratorskie.

Powierzone nam zlecenia realizujemy ze starannością i dbałością o każdy szczegół. W pracę nad projektem wkładamy dużo zaangażowania.

Naszym współpracownikom oferujemy:

Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości sprzętu i atramentów odpornych na promieniowanie UV nasz produkt będzie Was cieszył przez długie lata.

Fotoobrazy

Firma Artviva przedstawia najwyższej jakości foto obrazy. drukujemy na bawełnianym płótnie z Twojego zdjęcia lub zapraszamy na sesję specjalnie dla Ciebie nasz artysta Fotografik stworzy coś wyjątkowego.

Foto obrazy drukowane są na ploterze Arizona GT 250, co gwarantuje najwyższą na rynku jakość. Twój foto obraz może składać się z jednej bądź kilku części np. dyptyk, tryptyk, poliptyk itd.

Fotografia