Litery przestrzenne 3D

Polecamy napisy przestrzenne 3D ze styroduru. Na życzenie dokonujemy również montażu liter i grafik ze styroduru.

Laser wycina i graweruje płyty plexi z dużą dokładnością, dzięki czemu można precyzyjnie wykonać nawet najmniejszy detal. Dzięki laserowi można stworzyć niemal każdy element ozdobny. Warto zwrócić uwagę, że ta technika pozbyła się konieczności polerowania krawędzi.

Malujemy litery zgodnie z wzornikiem RAL (wedle tego wzornika mieszane są farby). Malujemy wysokiej jakości farbami odpornymi na promienie ultrafioletowe UV i czynniki zewnętrzne.

Płyty dodatkowo są licowane płytą PLEXIGLASS, co nadaje połysku całej kompozycji znaków.

Oświetlenie LED

Napisy są podświetlane systemem LED. Na zamówienie klienta, montujemy oświetlenie napisów. Napisy LED są doskonale widoczne w nocy i nadają im wyjątkowego charakteru.

Styrodur jest materiałem zbliżonym do styropianu lecz o bardziej jednorodnej strukturze. Jest lekki, gładki, odporny na warunki atmosferyczne i nadaje się do malowania. Styrodur wykorzystywany jest do produkcji liter, znaków graficznych i napisów.

Właściwa nazwa to płyty z ekstrudowanej pianki polistyrenowej XPS. Nasza oferta wycinania termicznego styroduru, a także produkcji z niego liter przestrzennych skierowana jest do Firm oraz klientów indywidualnych. Ceniąc sobie współpracę przez lata z naszymi klientami, Studio Artviva Design ma specjalną ofertę.